0548966717

גלאי אש

השאירו פרטים:

הבתים שבהם אנחנו מתגוררים בעולם המודרני הם אומנם בתים יחסית בטוחים, אבל זה לא אומר שהם בטוחים לגמרי. בוודאי לא בכל מה שקשור לבטיחות באש, אשר הופכת בשנים האחרונות להיות אחת מהבעיות הכי קשות של שירותי הכיבוי וההצלה וגם של בעלי נכסים פרטיים. צריך לייצר סביבה בטוחה בכל מחיר, ותוך שימוש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, אם אתם רוצים לשמור על הנכס היקר שלכם.

ולכן, הדבר הנכון ביותר לעשות על מנת לאפשר לעצמכם לחיות בסביבה בטוחה יותר, הוא לבצע התקנה של גלאי אש, על בסיס הידע והניסיון המקצועיים של חברות מומחיות בתחום, כמו למשל חברת שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, שמציעה ליווי מקצועי ואישי לאורך כל שלבי הדרך.

הסיוט הכי גדול שיכול להיות לכל אדם שמחזיק בנכסים חשובים הוא אירוע של שרפה בקנה מידה גדול מאוד. בין אם מדובר על הבית הפרטי שלכם או על בית עסק, ‏מתחם משרדים או חנות ברחוב, אתם רוצים לעשות כל שביכולתכם על מנת ‏לצמצם למינימום האפשרי את הנזקים של השריפה, ‏והכל על בסיס מערכת גלאי אש שיוצרת זיהוי מוקדם ופנייה לקבלת עזרה של שירותי כיבוי האש.

כמובן שבמקרים רבים התקנה של גלאי אש היא דרישה בסיסית על מנת לקבל רישיון עסק, אבל גם אם זהו עניין של יוזמה עצמית, קבלת ההחלטות שלכם היום מאפשרת לכם לשמור על הנכס שלכם במקרה אסון בעתיד. מה שאומר שאתם רוצים לפנות לעזרת אנשי הצוות של חברת ניטור ‏מערכות אש ועשן כדי לבחור את המערכת הכי טובה שיש ולבצע התקנה בטוחה ובטיחותית.

מה הם שלושת היתרונות המרכזיים של גלאי אש לבית שלכם?

שלושת היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר של גלאי אש לנכסים פרטיים הם:

היכולת לחבר את המערכת למנהלי הנכסים

כך שאתם תדעו מתי מופעלת האזעקה ותוכלו להזהיר את הצוות או להזמין את אנשי הכיבוי.

היכולת לשמור על החפצים היקרים בחלל הפנים

בוודאי אם אלו הם חפצים שעלו לכם לא מעט כסף, אתם חייבים לעשות הכל על מנת לשמור עליהם שלמים, גם במקרה של שריפה.

היכולת לעמוד בתנאי הביטוח

לרוב, ביטוח הנכס שלכם ידרוש מערכת לשמירה וזיהוי מהירים של אירועי אש ועשן, כך שאתם רוצים לבצע את ההתקנה גם כדי לקבל את הפוליסה הטובה ביותר.

איך לבחור גלאי אש לעסק קטן?

‏כאשר מדובר על התקנה של גלאי אש בעסק קטן ומשפחתי, בדרך כלל מדובר על מערכת יחסית פשוטה אבל עם המון אחריות. כלומר, יתכן מאד שיש לכם רק גלאי אש אחד בכל בית העסק והוא צריך לזהות כל סוג של אירוע של אש בפרק זמן של שניות ספורות.

לכן, רמת הרגישות הגבוה של גלי האש היא חיונית לביטחון בעסק שלכם ואתם רוצים לבחור מערכת עם ניסיון שמתאימה לגודל של חלל הפנים שלכם. היום ‏יש בשוק כל כך הרבה אפשרויות ואתם צריכים להבין מה הם היתרונות של כל מערכת גלאי אש לפני שאתם לוקחים החלטה חשובה כל כך, על בסיס הילדה והניסיון של חברות מקצועיות שמאפשרות לכם לבחור פתרונות נוחים ונכונים.

מוצר קטן שמאפשר לכם לחיות חיים שלווים יותר

גלאי אש הוא מוצר יחסית קטן וקומפקטי, שאותו אתם יכולים להתקין כמעט בכל חדר בחלל הפנים שלהם, מבלי להפריע לשגרת העבודה או המגורים. היתרון הוא שאפשר לבצע את ההתקנה גם בגובה, מה שאומר שסביבת המגורים תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה, אבל עדיין גם בטוחה ואחראית מבחינתכם. אז אל תהססו לקחת את הזמן ולעבוד ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של חברה את שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, בשביל לתכנן את ההתקנה של המערכת הרלוונטית ביותר לצרכים שלכם.

השאירו פרטים:

מערכת אש רכזת

היות ומטרתן של המערכות היא לתת התרעה מוקדמת ככל האפשר, אין אמצעי טוב לכך מעשן. ולכן, גלאי העשן הוא הבסיס לכל מערכת כזו. פיזור גלאי

קרא עוד »

מערכות גילוי אש

מערכת אש רכזת היות ומטרתן של המערכות היא לתת התרעה מוקדמת ככל האפשר, אין אמצעי טוב לכך מעשן. ולכן, גלאי העשן הוא הבסיס לכל מערכת

קרא עוד »
מערכת כריזה

מערכת כריזה

בחללי פנים סגורים, ולא משנה איזה גודל של חלל פנים מדובר, הצורך ליצור רמת בטיחות גבוהה מפני אירועי אש היא אחת המשימות הכי חשובות שיש

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר