ניטור מערכות אש ועשן

  מערכת לגילוי אש

  השאירו פרטים ונחזור אליכם!

   גלאי אש

   הבתים שבהם אנחנו מתגוררים בעולם המודרני הם אומנם בתים יחסית בטוחים, אבל זה לא אומר שהם בטוחים לגמרי. בוודאי לא בכל מה שקשור לבטיחות באש, אשר הופכת בשנים האחרונות להיות אחת מהבעיות הכי קשות של שירותי הכיבוי וההצלה וגם של בעלי נכסים פרטיים. צריך לייצר סביבה בטוחה בכל מחיר, ותוך שימוש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, אם אתם רוצים לשמור על הנכס היקר שלכם. ולכן, הדבר הנכון ביותר לעשות על מנת לאפשר לעצמכם לחיות בסביבה בטוחה יותר, הוא לבצע התקנה של גלאי אש, על בסיס הידע והניסיון המקצועיים של חברות מומחיות בתחום, כמו למשל חברת שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, שמציעה ליווי מקצועי ואישי לאורך כל שלבי הדרך.

   חיישן גלאי אש

   שלושת היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר של גלאי אש לנכסים פרטיים הם:

   1. היכולת לחבר את המערכת למנהלי הנכסים – כך שאתם תדעו מתי מופעלת האזעקה ותוכלו להזהיר את הצוות או להזמין את אנשי הכיבוי.
   2. היכולת לשמור על החפצים היקרים בחלל הפנים – בוודאי אם אלו הם חפצים שעלו לכם לא מעט כסף, אתם חייבים לעשות הכל על מנת לשמור עליהם שלמים, גם במקרה של שריפה.
   3. היכולת לעמוד בתנאי הביטוח – לרוב, ביטוח הנכס שלכם ידרוש מערכת לשמירה וזיהוי מהירים של אירועי אש ועשן, כך שאתם רוצים לבצע את ההתקנה גם כדי לקבל את הפוליסה הטובה ביותר.

   גלאי אש לבית

   גלאי אש הוא מוצר יחסית קטן וקומפקטי, שאותו אתם יכולים להתקין כמעט בכל חדר בחלל הפנים שלהם, מבלי להפריע לשגרת העבודה או המגורים. היתרון הוא שאפשר לבצע את ההתקנה גם בגובה, מה שאומר שסביבת המגורים תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה, אבל עדיין גם בטוחה ואחראית מבחינתכם. אז אל תהססו לקחת את הזמן ולעבוד ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של חברה את שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, בשביל לתכנן את ההתקנה של המערכת הרלוונטית ביותר לצרכים שלכם.

   גלאי אש ביתי

   הבית שלכם הוא המקום שבו אתם צריכים להרגיש הכי רגועים והכי בטוחים, ולא משנה מתי ואיך. אבל מה קורה, כאשר דווקא בבית הפרטי שלכם פורצת שריפה? טעות קלה במטבח או קצר חשמלי מסוכן, עלולים להיות הרסניים גם לתשתיות הבית שלכם אבל גם לזיכרונות ואפילו לאנשים שמתגוררים בבית. מה שאומר שהאחריות ליצירת חלל פנים בטיחותי ובתוך, מחייבת אתכם לבצע התקנת גלאי עשן ביתי ויפה שעה אחת קודם. במרבית המקרים, גלאי אש ביתי נותן לכם התראה מספקת להתפרצות של שריפה ומאפשר לכם לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי לצמצם את השפעות השריפה על הבית. ביחד עם צוות חברת שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, ניתן להקים מערכת גלאי אש ביתי שמשרתת אתכם בצורה הטובה ביותר ויוצרת את סביבת המגורים הבטוחה ביותר.

   גלאי אש ביתי מחיר

   כאמור, במקרים רבים ההתקנה של גלאי אש ביתי היא החלטה שיכולה להציל חיים פשוטו כמשמעו. קודם כל מפני שזה מוצר קטן וקומפקטי שמתאים לכל חדר בבית. אפילו לחדרי ילדים וחדרי השינה, וכך אפשר להציל חיים ברגעים שבהם אתם לא מודעים לקיומה של שריפה. מעבר לכך, היום יש טכנולוגיות שמאפשרות לכם לחבר גלאי אש ביתי לטלפון הנייד וכך לקבל התראה כאשר אתם לא נמצאים בבית. בצורה כזו אפשר להציל את הנכס שלכם, ולהבטיח של שירותי הכבאות וההצלה הגיעו לבית במהירות האפשרית לפני שיש נזקים כבדים במיוחד לתשתיות של הבית שלכם.

   גלאי שריפות

   כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, בחיים האמיתיים יש חשיבות גדולה להתקנה של גלאי עשן ביתי. זו היא החלטה יחסית בסיסית שאתם יכולים לקחת על עצמכם, בשבועות הראשונים לאחר הכניסה לבית החדש שלכם. במקרה חירום היא תתגלה בתור החלטה חשובה ומשמעותית שתאפשר לכם להציל את החפצים היקרים שלכם ואפילו את בני המשפחה שלכם במקרה אסון. אנחנו, הצוות המקצועי של החברה שלומי מערכות אבטחה ותקשורת, מבינים עד כמה חשובה היא העבודה המקצועית שלנו, ועושים את מרב המאמצים כדי לאפשר לכם לקבל מערכות גילוי אש איכותיות.

   נשמח לענות על כל שאלה! השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    מאמרים שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי